Neohodnoceno

Elektrická strunová sekačka 500W

Elektrická strunová sekačka značky ASIST s příkonem 500 Wattů a šířkou záběru 300 milimetrů disponuje teleskopickou rukojetí. Navíc má výškově nastavitelné madlo, u kterého si můžete nastavit i sklon. Vhodná pro domácí a hobby použití.

Skladem (3 ks)
Kód: AE9V50N
Značka: ASIST
1 479 Kč
Kategorie: Sekačky strunové

Dejte sbohem bolavým zádům s elektrickou strunovou sekačkou ASIST AE9V50N. Tato 500 Wattová strunová sekačka totiž disponuje teleskopickou rukojetí a výškové i sklonově nastavitelným madlem. Lze si ji tedy přizpůsobit vlastním potřebám dle výšky postavy i délky ruky, což významně přispěje ke komfortu při jejím používání. Je vybavena strunovou hlavou se šířkou záběru 30 centimetrů. Samozřejmostí pak je ochranný kryt.

Základní vlastnosti elektrické strunové sekačky ASIST

  • Vstupní napětí: 230 V/50 Hz
  • Příkon: 500 W
  • Otáčky bez zátěže: 9000 /min
  • Šířka záběru: 30 cm
  • Hmotnost 3,0 kg

Výhody elektrická strunové sekačky ASIST

Mezi výhody této sekačky patří její možnost výškového přizpůsobení vzhledem k výšce toho, kdo bude tuto sekačku obsluhovat, včetně úpravy pomocné rukojeti. Navíc je na cívce dostatečná zásoba struny pro déletrvající práci. Strunová sekačka je lehká do ruky. Má ochranný kryt, který je zabezpečen vodícím drátem.

Proč koupit elektrickou strunovou sekačku ASIST

Koupí této strunové sekačky dostanete do rukou nástroj pro účinné a snadné sekání trávy i v místech, kam se s běžnou sekačkou nemůžete dostat. Výborný výkon, snadná obsluha, nastavitelná jak rukojeť, tak i přídavná rukojeť, bezpečnostní prvky v podobě ochranného krytu a drátu ochranného krytu a navíc skvělý záruční a pozáruční servis jsou jistě pádné důvody ke koupi.

Součást balení

  • 1 x ochranný kryt
  • 1 x přídavná rukojeť
  • 1 x cívka se strunou

Bezpečnostní pokyny: Dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s el. stroji. Chraňte si svůj sluch. Toto zařízení je povoleno používat pouze pokud je zapojeno do el.obvodu s proudovým chráničem 30 mA. Další bezpečnostní pokyny si předem nastudujte v přiloženém manuálu. 1 x ochranný kryt 1 x přídavná rukojeť 1 x struna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: