Aku LED svítilna

Kód: 99-2002
Neohodnoceno
Značka: NO BRAND
499 Kč –60 %
Aku LED svítilna
499 Kč –60 % 199 Kč
Skladem (> 5 ks)

Produkt je vyroben z hliníkové slitiny, je vodotěsný a nárazuvzdorný. Výrobek je osazen LEXEON 3W LED diodou s životností až 100 000h. Nabitá Li-Ion baterie vydrží nepřetržitě svítit dle prostředí cca 180 minut při plném nabití, nabíjecí cyklus baterie je stanoven na cca 500 nabití. Měřeno oficiálními metodami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítilna po stisknutí spínače pracuje ve 3 módech – plná intenzita světla, přerušované blikání a snížená intenzita světla. Posouvání krytu čočky měníte rozptyl světla. Výrobek je dodáván se 2 nabíječkami. Nabíječka pro 230V a autonabíječka 12V. Součástí výrobku pro použití standardní baterií je redukce pro baterie 3x AAA.

Použití Vložte baterii a utáhněte zadní kryt svítilny. Pokud je nabíječka zapojena, červené světlo indikuje nabíjení. Zelené světlo indikuje plně nabitou baterii. Po nabití odpojte svítilnu z nabíječky.

Upozornění Nikdy nenechávejte svítilnu při nabíjení bez dozoru. Nedemontujte a nezasahujte do vnitřních částí svítilny. Nedívejte se přímo do světla a nemiřte nikomu světlem do očí. Čistěte pouze vnější části navlhčeným měkkým hadříkem. V případě, že nebudete svítilnu delší dobu používat, vyjměte baterii a uložte na suchém místě. Nevystavujte přímému slunci. Staré baterie odevzdejte vždy k ekologické likvidaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: